• Legújabb eladó ingatlanok

  • Legújabb kiadó ingatlanok

  • Cimke

  • Bővülő munkatársi csapatunkba keresünk elkötelezett és szorgalmas kollégákat, akik nyitottak az ingatlanpiac iránt és pénzt akarnak keresni

    Feladatok:

    • eladó ingatlanok felkutatása, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
    • ügyfél igényeinek teljes körű feltérképezése
    • meglévő és új ingatlanok kiajánlása az ügyfeleink részére
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel, vevő és eladó igényeinek összehangolása
    • ártárgyalások lebonyolítása

    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

    • pontos, határozott, üzleties megjelenés
    • jó problémamegoldó képesség
    • kiváló kommunikációs készség
    • eredményorientált gondolkodásmód
    • elhivatottság, szorgalom, kitartás

    Nem előfeltétel, de előny:

    • Kapcsolati háló
    • Saját gépkocsi

    Betanulási időt követő pénzkereseti lehetőség:

    150-200 ezer forint/hó

    Irodaközpont: Budapest XIX. kerület

    Munkavégzés:
    Budapest, IX, X, XVII, XVIII, XIX, XX. kerületek, Dél-pesti agglomeráció, Vecsés, Üllő, Gyál, esetleg Pécel, Gyömrő.

    Telefon: 70-418-6672

    E-mail: Küldje el önéletrajzát:
    irodavezeto@fuggetleningatlan.hu

  • Jelenleg egy felhasználó sincs bejelentkezve
  • Legutóbbi bejegyzések

  • Cimke